Технічна документація під ключ

Компанія «Експерт БТІ» пропонує повний спектр послуг в області підготовки технічної документації для нерухомості та будівництва. Прогресивні методи роботи, багаторічний практичний досвід і висока кваліфікація сертифікованих фахівців дозволяють ефективно вирішувати завдання будь-якої складності.

Захищаємо своїх клієнтів від будь-якого роду «випадковостей», пропонуючи якісний сервіс і широкий спектр послуг від виготовлення техпаспорта на нерухомість до узаконювання та введення в експлуатацію. Працюємо в максимально стислі терміни на оптимальних для замовника умовах.

Всі послуги
Технічна інвентаризація
Оформлення права власності
Узаконення нерухомості
Житлове нежитлове
Департамент містобудування
ДАБІ
Експертна оцінка нерухомості
Техобстеження будівель і споруд
Технагляд за будівництвом
Архітектурне проектування
Юридичні послуги
Будівельні роботи

Послуги БТІ у Києві

Будь-хто з нас мріє про особистий будинок в тихому місці, який був би побудований за унікальним проектом. Однак багатьом жителям великих мегаполісів не завжди доводиться вибирати. Вибір житла в основному залежить від територіальних особливостей, близькості до роботи і ряду інших міркувань. Тому вони вибирають вже готове житло в типових багатоповерхівках, спроектованих з масових проектам.

Коли людина вселяється в квартиру, вона думає: а чи не знести мені ось ту стіну, щоб поєднати кімнати? І відразу назріває друге питання — питання законності всіх скоєних перетворень, для цього потрібна технічна інвентаризація нерухомого майна та внесення змін до технічного паспорта на квартиру.

Навіщо потрібна наявність технічного паспорта?

Варто відзначити, що технічний паспорт на будинок — це документ, в ньому відображені всі технічні дані про нерухомість. Виготовлення технічного паспорта необхідно для обліку фактичного стану об’єкта нерухомого майна на період проведення технічної інвентаризації.

Технічний паспорт на квартиру, будинок — це документ, де прописані відомості про споруду в цілому, а саме: загальна площа, об’єм, матеріал конструктивних елеметов будов або споруд, дата побудови об’єкта нерухомості. Також документ містить інформацію про власника об’єкту нерухомого майна та підстави володіння (правовстановлюючі документи).

Техпаспорт на будівлю необхідний для того, що б ви надалі змогли законно здійснювати операції з вашим нерухомим майном.

Раніше виготовленням подібних документів займалися тільки комунальні підприємства БТІ, але тепер закон говорить про те, що будь-які суб’єкти господарювання, які мають необхідні сертифікати, можуть проводити технічну інвентаризацію. Одним з таких суб’єктів господарської діяльності є наша компанія.

Технічна інвентаризація — це комплекс робіт, спрямований на обстеження і обмір об’єкта нерухомості, з метою визначення загальної площі, виявлення технічного стану, визначенням вартості та складання техпаспорта.

Технічна інвентаризація — навіщо вона потрібна?

Дана процедура проводиться в наступних ситуаціях:

 1. Перед оформленням державної реєстрації на право власності об’єкта незавершеного будівництва.
 2. Перед прийняттям в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів, після капітального ремонту та реконструкції будівлі.
 3. Перед процедурою реєстрації прав на власність об’єкта.

Технічна інвентаризація здійснюється особами господарювання, в числі яких знаходиться один або більше відповідальних виконавців, окремих видів послуг, вони повинні бути взаємопов’язані з об’єктами архітектури, пройти професійну атестацію і отримати державний сертифікат. Потім після перевірки вищевказаних відомостей ви зможете купити техпаспорт.

Фахівці нашої компанії мають всі вищеперелічені вимоги передбачені законом. Ми з радістю допоможемо Вам здійснити всі необхідні заходи та виготовити технічний паспорт на дом та інший ваш об’єкт нерухомості.

Звернувшись до нас, Ви зможете отримати необхідний пакет документів в самі короткі терміни.

Зробити технічний паспорт на будинок або квартиру — основне завдання інженера з технічної інвентаризації. У нас в штаті працюють кваліфіковані співробітники, що мають великий досвід у технічної інвентаризації, знаючі весь пакет нормативних документів, який регулює даний вид діяльності.

У нас замовляють техпаспорта бо ми володіємо наступними перевагами:

 • високі показники роботи, виготовлення технічного паспорта в мінімально стислі терміни;
 • великий досвід роботи як з фізичними, так і з юридичними особами;
 • отримання технічного паспорта від нашої огранізації відповідає чинному законодавству;
 • ви зможете замовити техпаспорт на дом за прийнятною ціною;
 • для того щоб оформити техпаспорт не доведеться стояти в чергах в місцевих БТІ, а тільки прийти до нас в призначений день і забрати технічний паспорт на вашу нерухомість. Завдяки цьому ви заощадите не тільки свої гроші, але і час.
 • ми виготовимо технічний паспорт на будь-який об’єкт нерухомого майна (гараж, будинок, квартиру, офіс, громадські та виробничі будівлі або іншу будівлю).

При виникненні спірних питань, при вирішенні проблемних ситуацій, таких, як неузгоджена перепланування ви можете звернутися за консультацією до нашого сертифікованого фахівця. Ми допоможемо вирішити виниклі питання. Телефонуйте, консультуйтеся, ми чекаємо вас!

Як замовити техпаспорт

Ми пропонуємо замовити технічний паспорт в Києві, проведення інвентаризації об’єктів нерухомості для юридичних, фізичних осіб. Всі роботи будуть виконані в найкоротші терміни, клопоти по збору документів ми повністю приймаємо на себе. Фахівці нашої компанії мають необхідну кваліфікацію, що дозволяє оперативно здійснити технічну інвентаризацію, оформити техпаспорт, провести ряд інших робіт, включаючи найскладніші.

Щоб швидко оформити технічний паспорт в БТІ, слід зібрати наступний пакет документації:

 • письмову заяву на проведення інвентаризації;
 • копії особистого паспорта, ідентифікаційний номер;
 • правовстановлюючі документи на нерухомість, на яку оформляється техпаспорт (дарча,договір купівлі-продажу, свідоцтво на власність);
 • проектна документація, паспорт об’єкта (якщо вони є в наявності);
 • ордер (при приватизації);
 • додаткова документація.

Нашими фахівцями буде виконано будь-які роботи, включаючи такі послуги БТІ в Києві, як приватизації квартири. Пакет документації буде зібрати в найкоротший час, Вам не доведеться самостійно збирати довідки або стояти в чергах, щоб замовити технічний паспорт в БТІ.

Послуги БТІ в Києві — швидко, недорого, з гарантією якості

Нашим замовникам ми пропонуємо скористатися такими послугами БТІ в Києві:

 • оцінка нерухомості, включаючи визначення інвентарної вартості житлового або нежитлового будови, гаража, прибудови;
 • технічна інвентаризація;
 • занесення об’єкта до державного реєстру (попередньо необхідність отримати технічний паспорт в Києві);
 • проведення процесу узаконення реконструкції житлового або нежитлового приміщення, перепланування, самобуду.

Для замовлення послуг Вам треба надати лише копію особистого паспорта, ІПН коду і документ, який підтверджує право на власність. Рештою роботами ми займаємося самостійно витрачати свій час і кошти.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

 1. Виберіть послугу
 2. Коротко опишіть проблему