
Головний інженер, експерт
Отримання технічного паспорта необхідно кожному зведеному об’єкту приватного або громадського користування. Велику вагу має цей документ і для промислових будівель. Видача відбувається тільки після того, як буде проведена технічна інвентаризація та повністю оброблені технічні дані.
Для отримання технічного паспорта необхідно подати заявку через нашу контактну форму і ми відправимо фахівців на Ваші об’єкти. Після прибуття вони виконають потрібні виміри, а також інші роботи, обумовлені в нормативних документах та інструкціях. Дії фахівця спираються на Наказ Держкомітету України з будівництва та архітектури під № 127 від 24 травня 2001 року, що затверджує Правила порядку проведення техінвентаризації об’єктів нерухомості.
- Технічний паспорт на квартиру
- Технічний паспорт на будинок, дачу
- Технічний паспорт на гараж
- Технічний паспорт на нежитлове приміщення
- Технічний паспорт на будівлю
- Технічний паспорт на цілісний майновий комплекс
Отримання технічного паспорта можливо по завершенні інвентаризації. Слід розуміти, що згідно із законодавством України терміну дії у техпаспорта немає як такого, але терміни, що обумовлюють необхідність оновлення інформації, все-таки присутні.
Оновлювати техпаспорт доведеться: якщо відбудеться зміна власника через рік після того, як була проведена інвентаризація; якщо необхідно отримати виписку БТІ, а після останньої інвентаризації пройшло більше трьох місяців. Крім того, отриманням технічного паспорта наново доведеться потурбуватися, якщо інвентаризація виявила кардинальні зміни в складі і технічному стану будинку.
У цьому випадку БТІ виправляє і доповнює інвентарна справа, а технічний паспорт власника буде замінений на більш новий, причому старий документ буде залишений у замовника, але з відміткою про його непридатність до подальшого використання. Отримання технічного паспорта можливо за двома видами: первинною (отображающей параметри і технічні характеристики новобудов) і поточної інвентаризації (що відображає зміни на об’єкті).