Оформити право власності на будинок, дачу

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Право власності на нерухоме майно є дуже важливим в процесі володіння будинком. Тільки після внесення в державний електронний реєстр відомостей про те, що нерухомість належить конкретній особі, можна сміливо заявляти про свої права.

Оформити право власності на будинок, дачу

Навіть наявність договору купівлі-продажу не є підтвердженням права власності. Якщо права не підтверджені у законному порядку, то будинок не є власністю людини, до моменту реєстрації документа в державному реєстрі. Оформлення власності повинно проводитися у відповідності з законом.

Зареєструвати право власності в державній реєстраційній службі можна тільки на ту нерухомість, яка не була раніше внесена в державний реєстр майнових прав.

Реєстрація необхідна тільки що введених в експлуатацію будинків і будівель, які вже використовуються. Без цього не вийде ні продати нерухоме майно, ні подарувати. Тільки оформлення власності забезпечує законні права на дії стосовно нерухомості.

Дізнатися, як оформити право власності на будинок, можна на сайті нашої компанії. Фахівці високого рівня нададуть консультацію та допоможуть вирішити проблеми законно.

Документи, які необхідно надати в реєстраційний центр

Для проходження процедури реєстрації потрібно пред’явити:

 • оригінал документа, який є підставою на придбання власних прав. Такими є договір купівлі-продажу, дарування, документи на спадщину;
 • технічний паспорт на будинок;
 • копію паспорта та ідентифікаційного коду платника податків.

Реєстрація права власності здійснюється в Державній реєстраційній службі. Процедура переоформлення може проводитися нотаріусом на підставі наданого пакету документів.

Оформлення права власності на будинок є заходом, що вимагає певних знань. Крім того, для збору документації та довідок необхідно час. Людям, які не володіють тонкощами юриспруденції, погано знають закони, пройти всю процедуру і отримати позитивні результати дуже важко. Саме тому оформити право власності на дачу або будинок краще всього довірити професіоналам.

Будинки до 05.08.1992 р. споруди

Якщо ви маєте нерухомість, побудовану до 5 серпня 1992 року, то існує можливість її оформлення за спрощеною схемою. До таких будов можна віднести: житлові будинки, дачні та садові будинки, господарські будівлі.

Щоб пройти процедуру, вам знадобляться:

 • право власності на землю або договір оренди;
 • техпаспорт на будівництво;
 • підтвердження року зведення будови.

Своїм листом від 01.09.2011 р. №40-12-2409 ДАБІ підтверджує, що необхідність надання дозвільних документів на будівництво та введення в експлуатацію об’єктів, побудованих до 05.08.1992 р., відсутня.

Професійне оформлення документації – гарантія якості

Наша компанія готова представляти ваші інтереси в процедурі оформлення права власності на нерухомість. Кожен випадок індивідуальний і вимагає такого ж відношення до нього. Фахівці високого рівня щодня працюють з документами, що стосуються права власності, вивчають закони і допомагають людям стати щасливими власниками нерухомості. Наші співробітники працюють з різними випадками, у тому числі і зі складними, вимагають судового розгляду. Ми гарантуємо якість наданих послуг і результативність. Отримати консультації кваліфікованих фахівців можна за телефоном або відвідавши наш офіс.

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему