Оформити право власності на квартиру

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Придбати законне право на квартиру можна тільки після проходження процедури реєстрації права власності у встановленому порядку. До того, як право не узаконено, можливості продати, подарувати, залишити в спадок чи зробити інші дії по відношенню до нерухомості не вийде.

Узаконення права власності на квартиру – безпека і гарантія

Не варто нехтувати своєчасним переоформленням документації на нерухоме майно, так як неоформлена квартира є ласим шматочком для злочинців, які можуть узаконити свої права на нерухомість, адже навіть маючи на руках договір купівлі-продажу, людина не стає власником.

https://tehpassport.com.ua/ua/services/oformlennya-prava-vlasnosti-na-neruhomist/oformyty-pravo-vlasnosti-na-kvartyru/

Для набуття права власності на квартиру до вступу в силу в 2013 році нових правил було необхідно нерухоме майно зареєструвати в БТІ. За новими правилами реєструвати право власності необхідно в системі Укрдержреєстру. Таку процедуру зможе провести держреєстратор або ж будь-який нотаріус, який оформляє операцію з нерухомістю. Таким чином, процес оформлення права власності значно спростився. Тепер необхідно подати нотаріусу або ж держреєстратору:

 • документ, що підтверджує особу, та ідентифікаційний код;
 • документ, який надає можливість оформити право власності, наприклад, договір купівлі-продажу, дарування, документ, що підтверджує отримання спадщини;
 • технічні документи на квартиру і експертна оцінка.

Порядок реєстрації права власності на квартиру в новому будинку

Залежно від того, до якої категорії відноситься квартира, і пред’являються вимоги до наявності документації. Для нових квартир потрібно буде надати документи:

 • підтверджують особу, такі як паспорт, ідентифікаційний код платника податку;
 • підтверджують придбання об’єкта нерухомості, такі як договір купівлі-продажу або про пайову участь;
 • довідку від кооперативу, якщо квартира побудована на пайових внесках;
 • технічний паспорт на нерухомість.

Оформити право власності на квартиру в новобудові можна особисто, пройшовши процедуру реєстрації в Держреєстрі, але найкращим варіантом переоформлення нерухомості є звернення в спеціалізовану компанію.

При наданні пакету документів також необхідно пред’явити документацію від компанії-забудовника:

 • право власності на земельну ділянку;
 • підтвердження про те, що будинок зданий в експлуатацію;
 • підтвердження про присвоєння будинку адреси;
 • список інвесторів – майбутніх мешканців будинку.

Після того як документи прийняті на розгляд, збирається комісія, яка приймає рішення про виїзд інженера на об’єкт нерухомості. Інженер повинен переміряти всі показники нерухомості та звірити їх з даними технічного паспорта.

Наступним етапом реєстрації стане звернення до реєстраційної служби. Документи необхідно надати в Центр надання адміністративних послуг, який і оформить право власності на квартиру в реєстрі майнових прав.

Професійна допомога – гарантія позитивного результату

Оформлення власності на квартиру є непростою процедурою. Людині, що не володіє тонкощами юриспруденції, буде складно розібратися з усіма нюансами і правильно оформити пакет документів. Але існує і інший законний спосіб придбання права власності на нерухомість – це допомога кваліфікованих фахівців при переоформленні квартири.

Наша компанія має в штаті кваліфікованих юристів, які допоможуть з оформленням всіх документів. Юристи високого рівня щодня стикаються з подібними справами, знають всі нюанси законодавства. Замовнику доведеться лише укласти угоду з нашою компанією. Весь процес переоформлення фахівці компанії пройдуть замість клієнта. Вони знають, як необхідно оформити документ, де це зробити і як «правильно» його пред’явити. З нами переоформлення квартири пройде безболісно і в максимально короткі терміни.

Отримати попередню консультацію можна, зателефонувавши по телефону. Фахівець відповість на всі ваші запитання та надасть допомогу в переоформленні.

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему