Оформлення документів для отримання права власності на нежитлові приміщення

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Право власності – документ, складений у встановленій формі, що дає право своєму власникові здійснювати різного роду операції зі своєю нерухомістю. Для оформлення права власності нежитлового приміщення на шляху у вас буде стояти безліч перешкод, пов’язаних з наданням, оформленням пакету документів, супутніх даній процедурі.

Оформлення документів для отримання права власності на нежитлові приміщення

Використання нежитлового приміщення, внесення в нього нововведень, перепланування, реконструкції, змін планів БТІ, застосування його для ведення торговельної або промислової діяльності особі, власністю якого даний об’єкт не є заборонено законодавством. Такі дії призводять до кримінальної відповідальності, а зміни приміщення можуть трактуватися як рейдерське захоплення, так як вносити зміни і, в принципі, мають право розпоряджатися майном тільки власники.

Як оформити право власності нежитловим приміщенням?

Відповідь на це питання матиме два шляхи вирішення: займатися оформленням власності самостійно або ж скористатися допомогою юридичної компанії.

Для оформлення права власності на нежитлове приміщення вам необхідно буде зробити обхід кількох інстанцій, серед них бюро технічної інвентаризації, органи житлово-комунального господарства, місцева архітектурно-будівельна інспекція. Результатом відвідин кожної установи буде відповідний дозвіл, свідоцтво, документ, в якому будуть зроблені висновки, скріплені підписом і печаткою. Після узгодження з усіма інспекціями та оформлення відповідних паперів вам буде виданий у нотаріуса документ, який свідчить про право власності на приміщення.

Слід звернути увагу і завчасно упевнитися в тому, що немає інших фактичних власників даного нежитлового приміщення. У разі перебування його у чиїйсь власності необхідно оформити договір купівлі-продажу або дарування, після чого відбувається реєстрація права власності в Державному реєстрі. Це може зробити нотаріус, який оформляє операцію з нерухомістю, чи необхідно звернутися в Центр надання адміністративних послуг. Як бачите, процедура реєстрації майнових прав однакова для будь-якого виду нерухомості, будь вона житловою або нежитловою.

Професійна допомога в оформленні нерухомості

Для того щоб ви не були схильні штрафним санкціям, мали можливість швидкого оформлення власності на нежитлове приміщення, можна скористатися послугами юридичних фірм, які будуть супроводжувати всю операцію по оформленню нежитлового об’єкта у власність.

Наша організація допоможе вам прискорити процес оформлення документів тому, що ми тісно співпрацюємо з відповідними державними структурами. У тих випадках, коли процес оформлення документів часто займає як мінімум півроку, юристи допоможуть вам зробити ці ж дії за місяць. Звичайно, сфера юридичних послуг не безкоштовна: за їх надання майбутньому власнику нежитлового приміщення потрібно буде заплатити.

    Напишіть нам

    ×

    Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

    1. Виберіть послугу
    2. Коротко опишіть проблему