Послуги БТІ в Києві

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Надаємо весь перелік послуг БТІ в Києві якісно, швидко і оперативно. Якщо вам необхідна допомога в оформленні документів на об’єкти майна і ви звернулися до нас, значить, ви на правильному шляху. Адже тільки з нашою допомогою ви зможете в короткі терміни отримати дозвіл на будівництво або перепланування квартири.

У послуги наших фахівців входять:

Наша компанія – це приватне київське БТІ, де ви зможете отримати повний пакет послуг, пов’язаних з нерухомістю. Якщо вам потрібно професійне БТІ в Києві, то приходьте до нас. Ми розглянемо будь-яку вашу ситуацію, допоможемо вирішити проблеми з нерухомістю і оформити все правильно. Послуги БТІ ми надаємо на вищому рівні. Наші інженери володіють необхідними сертифікатами і мають високий рівень підготовки, а також великий досвід роботи.

Оскільки ми приватне БТІ, то у нас немає черг, записатися до фахівця можна по телефону і під’їхати в офіс у зручний для вас час. Також є можливість викликати нашого експерта до себе на об’єкт, отримати від нього детальну консультацію та попередню вартість робіт. Вартість послуги БТІ залежить від обсягу і складності, а також термінів виконання. Вона розраховується індивідуально і обмовляється в договорі. Послугами БТІ можуть користуватися як фізичні особи, так і приватні компанії, ми надамо усі необхідні документи для бухгалтерської звітності.

У разі необхідності ми особисто займаємося збором всієї необхідної документації, відправимо її у відповідні органи. Ви будете захищені від всіх турбот і після закінчення короткого часу зможете починати будівництво нового об’єкта або перепланування в квартирі.

    Напишіть нам

    ×

    Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

    1. Виберіть послугу
    2. Коротко опишіть проблему