Узаконення мансарди

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
За твердженням абсолютної більшості ріелторів, в сучасному світі величезну популярність і попит отримало житло, яке має мансарду. Власники нерухомості, які мають матеріальні можливості будівництва мансарди, вигідно на цьому грають, адже при її наявності значно перетворюється житло, а також повністю видозмінюється інтер’єр.

Узаконення мансарди

Дана позиція може бути застосована не тільки в будинках приватного сектора за межами міста, але також використовується на верхніх поверхах багатоквартирних будинків. На жаль, не всі володіють інформацією з приводу оформлення добудови мансарди в технічній документації.

Ця прибудова дозволяє значно додати площу житла, але на її реалізацію необхідно отримати дозвільний документ у відповідних інстанціях. У тому випадку, коли ви нехтуєте цими вимогами, вам заборонено буде проведення будь-якого роду угод, пов’язаних з купівлею-продажу нерухомості, або інші операції передачі права власності на майно. У випадках, коли ваша прибудована мансарда стане причиною травм або псування майна інших мешканців, адміністративна відповідальність перетікає в кримінальну.

Дії для узаконення прибудови мансарди

Головною радою буде обов’язкове оформлення документів на будівництво перед тим, як приступити до будівництва. Якщо ви халатно ставитесь до оформлення нормативно-правової документації, ризикуєте отримати позовне звернення державної архітектурної служби, і, як наслідок, вашу споруду буде знесено. Радимо вам виконати наступний алгоритм дій:

 • в першу чергу необхідно скласти план-проект, виконувати який мають повноваження виключно ліцензовані фахівці;
 • подайте на затвердження готовий проект в архітектурну інспекцію;
 • крім проекту, вам буде потрібно зібрати довідки з БТІ, СЕС, ЖКГ і надати технічний паспорт.

Слід також зазначити, що сама процедура збору документації досить клопітна, і це ще не беруться до уваги черзі, які необхідно буде вистояти, і велика кількість бланків та заяв, що підлягають заповненню. Після того як мансарда буде зведена, не забудьте внести зміни в техпаспорт квартири.

Переваги звернення за допомогою професіоналів

Наша організація займається наданням таких послуг і надасть повний юридичний супровід узаконення прибудови мансарди. Перш за все ми підписуємо договір про надання послуг, а потім повністю беремо на себе процедуру оформлення всієї необхідної документації.

Наші фахівці – майстри своєї справи, мають великий досвід співпраці з відповідними інстанціями, не один рік займаються даними процедурами. Ми допомагаємо заощадити ваш час і велику кількість нервів, які ви ризикуєте втратити, перебуваючи в чергах. Вся процедура з оформлення документації займає близько двох місяців (без нас вона може затягнутися до півроку і більше).

Наші професіонали мають досвід узаконення навіть тих будівель, які були свідомо неприпустимі. Ми працюємо чітко за нормативною, законодавчою, правовою чинною базою, відповідно до норм і правил, встановлених в країні. Наша злагоджена команда доб’ється успіху в оформленні ваших об’єктів! Ми отримаємо всі необхідні дозволи, виготовимо технічний паспорт БТІ і введемо спорудження в експлуатацію.

Розмір оплати послуг залежить в першу чергу від кількості, обсягу виконуваних робіт, а також від складності ситуації, що склалася. Розраховується вартість індивідуально в кожному випадку. Одне ми можемо стверджувати точно: результатом ви залишитесь задоволені!

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему