Узаконити антресоль

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Для того щоб розширити корисну площу, у багатьох торгових, складських або промислових приміщеннях влаштовують антресольний поверх.

Антресоллю називають майданчик, який споруджується в верхній частині будівлі, що дозволяє збільшити корисні площі або обладнати додаткові склади.  Використовуючи такий проект, можна істотно заощадити кошти, проте важливо все правильно спроектувати і змонтувати.

Узаконити антресоль

Зустрічаються варіанти створення антресолі як поверх або напівповерх, висота якого дорівнює 2 метрам.  У промприміщеннях і ангарах такий напівповерх створюють для адміністративного персоналу.  Якщо облаштування проводиться в квартирі, то висота повинна бути не менше 2,5 м. Споруджувати напівповерх можна в кімнаті, де стеля перевищує 5 м у висоту.

Самим трудомістким процесом є узгодження та отримання дозволу на будівництво. Для цього необхідно виконати ряд дій, перше з яких – створення проектної документації.

Проектування антресольного поверху

На підставі висновків про  технічний стан несучих конструкцій створюється проект.  При зведенні антресолі збільшується кількість поверхів, але висота будівлі залишається незмінною, що дозволяє не нести великих витрат на будівництво.

Для створення перекриття між поверхами застосовують різні конструкційні рішення.  Вибираються вони виходячи з використання та навантажень де зводиться поверх.  Якщо навантаження буде невелике, то можно створити перекриття з металу та дошок.

Якщо планується часте використання і буде сильне навантаження на антресоль, то доцільно вибрати монолітне бетонне перекриття по профнастилу, який покладений на металоконструкції.

Щоб виконати обробку, потрібно правильно підібрати матеріали:

 • для варіанту з дерев’яною підлогою можна віддати перевагу обробки вагонкою або МДФ;
 • для бетонної основи підійдуть гіпсокартонна обробка стін і підвісна стеля.

Створення антресолей відноситься до реконструкції.  Для її проведення необхідно спеціальний дозвіл, оскільки реконструкція змінює параметри об’єкта, його частин і якість забезпечення інженерних мереж.

Узгодження проекту в контролюючих органах

Наступним етапом є отримання погодження створеного проекту.  Щоб пройти процедуру швидше і не отримувати відмови і повернення документів на доопрацювання, варто замовляти проект в професійній компанії, яка має всі необхідні ліцензії.  Після того як дозвіл  буде отримано, можете приступати до будівництва.  По завершенні робіт отримують декларацію введення в експлуатацію і та вносяться зміни до технічного паспорта БТІ.

Процедура узаконення вже побудованої антресолі

Однак нерідкі випадки, коли власник провів будівельні роботи без узгодження і отримання необхідного дозволу.  У такій ситуації необхідно пройти процес узаконення.  Для цього буде потрібно професійна команда фахівців, яка проведе зазначену процедуру швидко.  Вам не доведеться бігати по інстанціях і збирати необхідні довідки, це виконають за вас наші співробітники.  Ми готові представляти ваші інтереси в суді.

Якщо ви не зможете узаконити реконструкцію, то доведеться розбирати її, і ви понесете великі матеріальні втрати.  Ось чому важливо, щоб цим займалися професіонали.

Вартість послуг розраховується в індивідуальному порядку і залежить від багатьох факторів, тому остаточну ціну вам оголосить співробітник після детального вивчення вашої справи.

Після проведення узаконення антресолі ми виготовимо новий техпаспорт на об’єкт нерухомості і внесемо дані в Держреєстр.

Переваги співпраці з нашою компанією

Звертаючись до нас, ви отримуєте ряд переваг:

 • ми працюємо на підставі офіційного договору, в якому прописані всі нюанси
 • співробітники компанії, які займаються вашою справою, завжди на зв’язку і готові відзвітувати, в якій стадії знаходиться процес;
 • робота здійснюється в рамках закону з урахуванням всіх норм і вимог;
 • ми точно в узгоджений термін виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Звертайтеся до нас, і ми вирішимо будь-які ваші питання, пов’язані з реконструкцією і узаконенням нерухомості!

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему