Узаконюємо терасу

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Проектуючи будинки, архітектори втілюють найрізноманітніші ідеї. Сучасні квартири виглядають цікавішими та різноманітнішими, ніж це було раніше. Серед особливостей – зовнішній ліфт, вікна до підлоги, гранітні цоколі, вентильовані фасади.

Узаконення тераси

Облаштування тераси на даху квартири багатоповерхового будинку

Особливу увагу дизайнери приділяють дахах. Раніше перевага віддавалася двох- і многоскатным конструкціям, але зараз відзначається популярність іншої технології – дахи будують плоскими з різними рівнями.

Для обладнання заскленій тераси власники квартир все частіше вибирають дах, і не дивно, адже в цьому випадку можна отримати масу переваг. Наприклад, в результаті реалізації таких ідей збільшується загальна площа квартири відкривається чудовий краєвид околиць, з’являється можливість насолоджуватися сонячними променями і свіжим повітрям, перебуваючи в затишному приміщенні.

Але для початку робіт потрібно отримати дозвільні документи, виготовити техпаспорт на приміщення. Тераси створюються будівельними фірмами з урахуванням переваг і можливостей мешканців квартири. Фахівці займаються склінням, виконують ремонтні та оздоблювальні роботи. Для тераси підходять волого- та термозахисні склопакети, встановлення яких також слід довірити компанії, що надає будівельні послуги. Щоб додати приміщенню затишок, досить подбати про різні дрібниці. Дуже красиво виглядають квіти, тому, продумуючи інтер’єр, рекомендується підібрати різні рослини в горщиках.

Як оформити терасу у власність?

Хочете зробити маленький відокремлений куточок на даху, але проживаєте в квартирі багатоповерхового будинку? Не все так просто, як може здатися на перший погляд, адже це приміщення обов’язково треба оформити.

Вирішити дану задачу вам допоможуть фахівці нашої компанії. Оформлення дозвільної та правової документації, виготовлення техпаспорта БТІ відбуваються строго у встановлені терміни. Отримаєте професійну консультацію і скористайтеся послугами за вигідною ціною!

Потрібно підготувати такі документи:

 • правові;
 • технічні;
 • фото ділянки, на якому плануються зміни;
 • дозвільні документи, отримані у балансоутримувача будинку, з яким погоджено розташування тераси;
 • згода сусідів, які проживають по обидві сторони майбутньої тераси (документ засвідчується нотаріусом);
 • ескіз тераси.

Скориставшись нашою допомогою, вам буде нескладно узаконити терасу. Співробітники оформлять документи, що підтверджують можливість реконструкції, виготовлять техпаспорт БТІ, проведуть реєстрацію приміщення у реєстрі нерухомого майна.

Облаштувати затишну терасу мріють багато людей, які проживають на верхніх поверхах, але не всім це під силу зробити і не завжди процес оформлення документів відбувається легко. У багатьох випадках таке рішення довго обмірковується, але, відсуваючи будівництво на невизначений термін, ви ризикуєте збільшити витрати на проведення будівельних робіт та благоустрій приміщення на даху.

Якщо у вас є така мрія, враховуйте той факт, що після будівництва додаткового приміщення разом з площею квартири збільшується і ціна об’єкта нерухомості.

Маючи необхідні документи, до яких відноситися технічний паспорт, ви можете реалізувати найрізноманітніші ідеї. При бажанні оформіть приміщення незвично або виберіть класичний варіант. Облаштування тераси – прекрасна ідея в тому випадку, якщо з вікон вашої квартири відкривається красивий вид. Правильно оформлене приміщення стане прекрасним місцем для відпочинку як на самоті, так і з близькими людьми.

Іноді мешканці верхніх поверхів влаштовують лаунж-зону або басейн, встановлюють барбекю. Хтось віддає перевагу створити на даху будинку літній сад, наповнюючи його різноманітними ароматними квітами. Оточіть себе красивими рослинами, увімкніть улюблену музику і насолоджуйтесь видом, який відкривається з ваших вікон. Відпочиньте від повсякденних турбот і проблем на заскленій терасі!

Оформлення додаткового приміщення над квартирою пройде для вас максимально легко і швидко, адже рішення цього завдання ви довіряєте досвідченим фахівцям. По завершенні всіх необхідних робіт ви отримаєте повний пакет документів, у тому числі технічний паспорт, і зможете приступити до здійснення своєї мрії.

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему