Виробництво будівельних робіт, ремонт і реконструкція об’єктів нерухомості

Строительные работы

Щоб зрозміти, що собою представляють будівельні роботи, ремонт і реконструкція нерухомості, потрібно розібратися, які процеси входять до складу кожного з представлених видів. Наша компанія має необхідні ліцензії на здійснення кожного з них. Крім того, у нас в штаті є професійні будівельники, експерти та інші фахівці, які допоможуть виконати всі необхідні послуги на високому рівні. Перш за все обговорюються з замовником умови нашої співпраці і укладається договір. Далі робиться попередній розрахунок вартості і калькуляція вартості матеріалів.

Умови оплати обумовлюються сторонами і прописуються в договорі. Вартість буде залежати від декількох факторів, таких як терміни виконання робіт, складність їх виробництва, розмір об’єкта тощо.

Будівельні роботи

Якщо говорити про термін будівельні роботи, то це процеси, які відбуваються на майданчику при зведенні будівлі будь-якого виду і призначення. Їх поділяють на загальнобудівельні і спеціальні. Найбільш затребуваними з них є наступні роботи:

 • Фундаментні роботи, спрямовані на створення основи будівлі, яка впливає на міцність і тривалість експлуатації всієї споруди. Важливо, щоб вони проводилися відповідно до вимог і споруда не була схильна до тріщин, осідання, перекосу, також не з’являлися дефекти, які призводять до руйнування будинку. Фундаментні роботи, вироблені якісно, ​​впливають на міцність і збільшення терміну служби споруди.
 • Щоб захистити будівлю від вологи та і її впливу на конструкції, застосовується гідроізоляція. Вона також допомагає енергозбереження елементів споруди і збільшує надійність і довговічність споруди.
 • Для зведення стін найчастіше застосовують цегла, бетон, шлакоблок, які залишаються актуальними і сьогодні, проте варто враховувати кліматичні умови, міцність і ізоляційні властивості матеріалів.
 • Покрівельні роботи покликані облаштувати, також утеплити або відремонтувати дах. Вони відносяться до трудомістким і вимагає певних навичок процесам. Виконати такі будівельні роботи можуть висококваліфіковані фахівці, які мають великий досвід роботи.
 • Якщо ваша квартира з яких-небудь причин не влаштовує вас по площі, іноді вдаються до прибудові балкона. Найпростіше здійснити це на першому поверсі, проте прибудова балкона вимагає отримання дозвільної документації в відповідних державних органах.

Роботи по реконструкції нерухомості

Реконструкцією називають роботи, які підвищують технічні, економічні характеристики квартири або будинку. При цьому може змінюватися конструкція будівлі, внутрішнє планування приміщень, вносяться зміни інженерних мереж. Реконструкція також допомагає змінити призначення об’єкта, наприклад, перевести його з житлового в нежитлове. Перед початком такого виду робіт необхідно отримати дозвіл в державних органах.

Для того щоб збільшити площу або змінити інженерні, технічні, планувальні рішення, проводиться реконструкція будинку . Це дозволяє збільшити об’єм будівлі та оптимізувати приміщення.

До найпопулярніших робіт зі зміни будинків і ділянок, а також квартир відносяться:

 • Прибудова до будинку. Це часто зустрічається в разі, якщо власник бажає збільшити корисну площу. Іноді прибудовують веранди або тераси. Така прибудова до будинку дозволяє відпочивати з чашкою чаю після важкого трудового дня. Будівництво терас дозволяє облаштувати місце для відпочинку на свіжому повітрі. Такі роботи проводяться із застосуванням інноваційних технологій і матеріалів, що дозволяє отримати довговічну і естетичну будівництво.
 • Будівництво веранди здійснюється до вже готового будинку. Її можна використовувати не тільки в теплу пору року, але і в зимовий період. Оскільки будівництво веранди відноситься до розширення споруди, то буде потрібно офіційний дозвіл державних органів. Це займе багато часу і буде потрібен збір різних документів.
 • Якщо власник володіє машиною, то потрібно будівництво гаража. Однак це не означає, що зводити будову можна в будь-якому місці присадибної ділянки, тобто доведеться отримати дозвіл на будівництво гаража і спланувати його місцезнаходження.
 • Якщо ви володієте приватним будинком, дачею чи котеджем, то вам буде потрібно установка паркану. Це дозволить обмежити простір і убезпечити його від зовнішнього вторгнення.
 • Для того щоб створити і облагородити прибудинкову територію, використовують мощення тротуарною плиткою. Всі роботи варто виконувати відповідно до норм і правил, а також вибирати якісні матеріали. Все це буде впливати на використання готового полотна. Роботи з мощення тротуарної плитки слід проводити кваліфікованим майстрам.
 • Щоб підвищити енергоефективність будови, роблять утеплення фасадів. Воно буває зовнішнім або внутрішнім. Сучасні матеріали, а також способи дозволяють підібрати утеплення фасаду в залежності від типу будови. Вибір робиться фахівцем.
 • Для того щоб швидко змонтувати перегородки між приміщеннями, можна використовувати гіпсокартон. Він давно став альтернативою цеглі. Перегородки з гіпсокартону робляться без мокрих процесів. Вони бувають вологозахищений, вогнетривкими або стандартними. Встановлюють перегородки з гіпсокартону на об’єктах з будь-яким призначенням.
 • Відмінним варіантом є вирівнювання стін гіпсокартоном. Робиться це двома способами: або на металевий профіль, або приклеюванням до стіни.
 • Для того щоб створити ідеально рівну поверхню, підійде стеля з гіпсокартону. Такі види підвісних стель дозволяють розмежувати приміщення, також збільшити простір і організувати освітлення в кімнаті.
 • Реконструкція та перепланування квартир дозволяють змінити простір і створити житло вашої мрії. Однак процес перепланування квартир повинен здійснюватися професіоналами. Оскільки це досить складний і небезпечний процес, всі ці зміни затверджуються у відповідних органах.

Роботи по ремонту приміщень

Якщо прийнято рішення провести капітальний ремонт, то потрібно зробити певні процеси, які допоможуть перетворити будова до невпізнання:

 • Малярські роботи необхідно здійснювати за наявності відповідних інструментів і матеріалів. Це значно спростить їх, тому, перш ніж приступити до малярних робіт, необхідно правильно підібрати фарбу, знежирити і зашліфувати поверхні.
 • Одним з важливих процесів є штукатурні роботи. Бувають вони декоративними, санітарно-технічними, захисно-конструктивними. Штукатурка захищає від проникнення вологи, загоряння, дозволяє утримувати і не випускати тепло тривалий час.
 • Останнім часом популярним варіантом штукатурних робіт є декоративна штукатурка. Її застосовують не тільки в житлових приміщеннях, але і в офісах. Декоративна штукатурка дозволяє імітувати різні матеріали, створювати унікальну атмосферу приміщення. Сучасні дизайнери часто вдаються до неї в своїх рішеннях.
 • Поклейка шпалерами стін довгий час була затребуваним процесом, що зумовлено швидким здійсненням робіт. Поклейка шпалер дозволяє створити новий інтер’єр і дизайн за короткий час.
 • Стяжка підлоги проводиться для створення поверх фінішного покриття. Застосовується найчастіше для вирівнювання поверхні. Важливими завданнями є також гідроізоляція і збереження тепла.
 • Важливо при проведенні ремонтних робіт вибрати підлогове покриття. Одним з популярних рішень є укладання лінолеуму. Основою для цього матеріалу служить бетон або дерево. Укладання лінолеуму не проводиться без будь-яких підготовчих робіт.
 • Якщо ви хочете утеплити житлове приміщення, можна скористатися укладанням ковроліну. Він забезпечить комфортне пересування по підлозі в житло. Однак не варто застосовувати укладку ковроліну в приміщеннях, де спостерігається висока вологість і перепади температур.
 • Одним з недорогих варіантів для підлогового покриття вважається укладання ламінату. Матеріал має різні колірні і фактурні варіації. Укладання ламінату – це прості будівельні роботи , які може виконати практично кожен. Необхідно тільки розібратися з правилами, вибрати матеріал, вивчити схеми укладання.
 • Для отримання міцного і довготривалого покриття використовується кладка плитки на підлогу, найчастіше її застосовують в санвузлах, кухнях, коридорах. Також кладка плитки на підлогу або стіни може здійснюватися в офісних, торгових, громадських приміщеннях. Якщо прийнято рішення облицювати плиткою стіни, то необхідно підготувати підставу, щоб матеріал міцно тримався, і тільки після цього здійснювати укладання плитки на стіну.

Якщо ви прийняли рішення реконструювати своє житло, провести в ньому ремонт або ж звести нову будівлю, то слід звернутися за допомогою до професіоналів. Фахівці нашої компанії допоможуть вам правильно розрахувати кількість матеріалів, необхідних для будівельних робіт . Також вони розроблять плани, проекти майбутніх будівель, що проводиться реконструкції , ремонту. Завдяки великому досвіду та професійним навичкам все будівельні роботи будуть проведені точно в строк і виконані у високій якості.

На сайті компанії докладно описані всі варіанти і види послуг, що надаються. Крім цього, наша компанія допоможе в оформленні необхідних дозвільних документів в різних державних органах. Ми можемо не тільки провести роботи, а й узаконити їх у відповідних інстанціях. Наші співробітники допоможуть і підкажуть вам, як все зробити правильно відповідно до чинного законодавства України.

Вартість наших будівельних робіт або реконструкції розраховується індивідуально і залежить від безлічі факторів. Для того щоб узгодити ціни, необхідно відвідати офіс компанії і отримати консультацію у фахівців. Іноді потрібно візуально оглянути об’єкт. Важливим аспектом є те, що ми пропонуємо послуги високої якості за прийнятними цінами. Кваліфіковані фахівці за короткий проміжок часу створять для вас приміщення, в якому ви будете почувати себе комфортно.

Напишіть нам

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

 1. Виберіть послугу
 2. Коротко опишіть проблему