Технічний нагляд за будівництвом

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
Головний інженер, експерт
+38(067)1794260
Технічним наглядом за будівництвом називають комплекс заходів щодо контролю дотримання проекту і відповідності стандартам і будівельним нормам, правилам, також якості виконуваних будівельних робіт і змін об’єкта міського будівництва.

Технічний нагляд за будівництвом

Технагляд необхідно здійснювати при зведенні будь-якого виду об’єкта.  Він допомагає контролювати дотримання закладених в проект показників, а також їх відповідність нормативам будови споруд.  Проводять заходи кваліфіковані інженери з технічного контролю за будівництвом.  Це дає можливість своєчасно виявити недоліки і усунути їх за короткий час, щоб не завдати шкоди всій будівлі.

Навіщо потрібно контролювати будівництво?

Наша компанія має в штаті професійних інженерів, які зможуть на вищому рівні здійснити нагляд за показниками.  Будівельний контроль стане в нагоді будівельної компанії-забудовнику, інвесторам і замовникам отримати наступні послуги:

 • Нагляд за дотриманням проектних умов. Технічна документація повинна оформлятися відповідно до нормативів забудови.  Важливо все зробити правильно, оскільки подальші етапи зведення будівлі безпосередньо залежать від цього.
 • Отримання необхідних дозвільних документів для проведення будівельних робіт.
 • Підготовка необхідних документів, які будуть потрібні при введенні будови в експлуатацію, в тому числі техпаспорт на об’єкт.
 • Отримання сертифікату відповідності.

Технагляд в Києві і області наші співробітники можуть провести на всіх етапах будівництва: від початку розробки проекту і до введення будівлі в експлуатацію.  Якщо вам потрібні послуги БТІ або проведення технічної інвентаризації та складання техпаспорта, ми також готові виконати це для вас.

Що контролює будівельний нагляд?

Заходи щодо здійснення технагляду дозволяють виявити такі моменти:

 • Чи правильно закладений фундамент споруди. Цей вид контролю дає можливість виключити появу тріщин та деформації будови, його нерівномірної усадки. Такі неприємності можливі, якщо не дотримуються нормативні показники і вимоги, закладені в проекті.
 • Наскільки міцними є конструкції. Проведення нагляду дозволить не допустити застосування неякісних будівельних матеріалів або їх неправильне використання, що може спричинити за собою порушення міцності всього об’єкта.
 • Чи виконуються будівельні роботи в строк. Недотримання цієї характеристики призведе до подорожчання об’єкту та зниження рентабельності будівництва.
 • Наскільки правильно ведеться технічна документація на будівництво. Цей момент важливий, оскільки його недотримання або неправильне виконання спричинить за собою проблеми при оформленні будівлі в подальшому.
 • Правильність складання кошторисної документації. Невірні розрахунки і складання кошторису можуть значно дорожчати об’єкт. Потрібно суворо відстежувати вартість робіт та матеріалів на всьому протязі будівництва.  Важливо, щоб були використані якісні будматеріали за прийнятною ціною.  Застосовувати технічний нагляд за будівництвом можна таких будівель, як: промислові об’єкти, бізнес- та комерційні будівлі, торгові центри та розважальні комплекси, готелі і житлові будинки.  Крім того, він важливий при спорудженні та ремонті транспортних шляхів.

Як здійснюється будівельний контроль?

Роботи здійснюються на підставі договору, який підписується на весь період проведення будівництва.  До договору зазвичай докладають графік відвідування інженерами об’єкта і калькуляцію витрат.  На підставі цього документа регламентуються роботи та взаємовідносини між сторонами, а також їх права та обов’язки.  Для фіксації порушень заводиться журнал, куди інженер вносить зауваження, якщо, наприклад, підрядник замінив будівельні матеріали на інші.  Такі документи ведуться в двох примірниках: один знаходиться на будівництві, інший – у замовника.  Якщо були зафіксовані відступи від проекту або порушення технологічних процесів, використання неякісних матеріалів, то інженер доводить до відома замовника про таку ситуацію.  У сучасних умовах часто закладається використання дорогих інноваційних матеріалів, проте підрядник може замінити їх на більш дешеві, але це відіб’ється на міцності споруди, його довговічності, енергоефективності або естетичному зовнішньому вигляді.  Про це фахівець обов’язково повідомить замовника.  Інженери з технічного контролю за будівництвом зобов’язані:

 • відповідально ставитися до своїх обов’язків і виконувати роботу;
 • відвідувати об’єкт за графіком;
 • перевіряти якість будівельних робіт і своєчасно виявляти наявні відхилення;
 • здійснювати контроль над усуненням зауважень, які були виявлені. Вартість проведення технагляду в Києві та області визначається індивідуально в кожному конкретному випадку.  Залежить вона від багатьох факторів, тому розраховувати її доведеться щоразу заново.  При складанні договору на надання такого виду послуги обумовлюються всі нюанси, в тому числі і ціна питання.

Професійне надання послуги нашою компанією

Наша організація має сучасне високоякісне обладнання та інструменти.  Досвідчені співробітники допоможуть здійснити контроль і технагляд за будь-якими об’єктами на високому рівні.  Ми підходимо індивідуально до кожного замовлення, тому ви отримаєте послуги високої якості.  Важливість контролю полягає в тому, що він не тільки зберігає грошові кошти, а й допомагає здати будівлю в експлуатацію у відповідні терміни.  Наші інженери здійснять всі заходи з нагляду за прийнятну плату, яка окупиться в процесі будівництва будівлі.  Завдяки рекомендаціям професіоналів ви зможете провести будівництво правильно від початку і до кінця.  Ми допоможемо отримати необхідні дозволи, скласти звітність, а також перевіримо дотримання будівельних правил і нормативів.  Здати будинок в експлуатацію буде простіше і легше, оскільки всі документи будуть складені вірно, а будівництво проведено відповідно до проекту і нормативами.  Технічний нагляд за будівництвом, ремонтом або реконструкцією споруд дозволить зберегти кошти, час і своєчасно ввести об’єкт в експлуатацію.  Наша компанія також готова надати вам необхідні послуги БТІ на главную, провести технічну інвентаризацію об’єкта і виготовити техпаспорт на нього.

  Напишіть нам

  ×

  Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему