Архітектор

Архітектор – це фахівець, який виконує проект або рішення для простору. Ця професія дозволяє охопити різні рівні простору від маленьких кімнат, до величезних будівель і споруд.

Архітектор

В основі Архітекторській діяльності лежать вимоги сучасності і технічний прогрес. У кожному періоді часу є своє бачення просторових рішень і архітектурного проектування . Метою архітектора є поліпшення середовища до максимально зручною і прийнятною для життя і діяльності людини і соціуму. Важливо розбиратися в наявних стилях і передбачити на перед, що буде актуальним у подальшому.

Важливим є розуміти, чого хоче людина і психологію, щоб створити правильно і зручно його побут і простір навколо нього. Важливо не просто накреслити проект, який сподобається замовнику, а створити щось, що йому дійсно підходить. Для цього варто ознайомитися з деякою інформацією про тих, для кого створюється будівля або дизайн-проект. Також дізнатися про територію, де буде розташований об’єкт і які там грунти.

Архітектор бере участь в будівництві і здачі готового об’єкта в експлуатацію. Останній етап найскладніший і тут його допомога просто необхідна. На цьому етапі виготовляється техпаспорт БТІ та інша технічна документація.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему