Архітектурний малюнок

Архітектурний малюнок – це попереднє створення архітектурного образу, зображення архітектурно-просторових форм і деталей.

Архітектурний малюнок

Архітектурний малюнок використовується в процесі розробки проекту будівлі. В цьому випадку графіка використовується високого ступеня стилізації. Тобто узагальнення, спрощення предметів, позбавлення несуттєвих деталей і виділенням основних моментів. Стилізація покликана полегшити сприйняття і посилити образ предметів.

При створенні малюнків для архітектурних проектів використовують начерки, які можуть бути нанесені на кальку. Наловивши кальку на кальку, можна використовувати попередній варіант і розширити його в різні боки. А при необхідності повернутися до первісного варіанта.

Демонстраційні креслення робляться тушшю і тонуються аквареллю. Якщо використовують рівномірний штрихування, то отримують плосткостний об’єкт, при нерівномірному буде просторове.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему