Атріум

Атріум, в перекладі з латинської, означає «чорний» або «темний». Атріумом називали двір, який був огороджений з усіх боків (закритий) в середній частині старих італійських, а також римських будинків. У цю частину будинку виходили всі інші приміщення оселі.

Атриум

З давніх часів склалося, що в центральній частині атріуму знаходиться вогнище, а в даху робили спеціальний отвір для того, щоб з нього виходив дим. Через наявність диму в приміщенні стіни набували чорний колір від кіптяви, з чим і пов’язана назва. Пізніше вогнища замінили чотирикутні басейни. Над ними робилося отвір, через яке стікала дощова рідина. За часів пізньої республіки, а також імперії атріум був парадним приміщенням римлян. Такий термін, як атріум, зберігся і до наших часів та широко застосовується в архітектурі, зокрема в технічної інвентаризації.  Атріумо- центральний простір в громадських приміщеннях, яке висвітлюється зенітним ліхтарем або отвором в перекритті. При виготовленні технічного паспорта також позначається на поетажному плані

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему