Балкон

Балкон – це виступаюча територія житлового приміщення, що йде з площини стіни. Зазвичай він служить для відпочинку або зберігання речей, може бути заскленим або призначеним тільки для літнього періоду.

Балкон
Балкон і його типові розміри:
1. Залізобетонна плита – основа балкона поверхом вище;
2. Поручень огорожі;
3. Залізобетонна плита даного балкона.

Балкони можуть не відповідати бажанням власників, тому ті хочуть розширити корисну площу. Дозволу на це не дається, проте в «Житлові будинки, реконструкція та капітальний ремонт» у пункті 8.14 пропонується наступна інформація:

  • при проектуванні з метою реконструкції житлових будинків може допускатися зміна фасаду, а також облаштування приміщень, причому у відповідності з архітектурним планом;
  • є ряд заборон, які поширюються на капітальний ремонт або перепланування квартир. Це: утеплення та суміщення балконів з лоджіями, розширення вже готових лоджій, облаштування балконних прорізів, зміна кольору і вигляду віконних рам.

З метою отримання правильного розрахунку площі квартири потрібно врахувати і площу балкона. Це потрібно для купівлі-продажу, а також оподаткування. Розрахунок площі і будь-які ремонтні роботи краще довірити фахівцям, які допоможуть вам поліпшити свої житлові умови, не порушуючи законів.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему