Будинок

Будинок – це будівля, яка може використовуватися для різних потреб: проживання, роботи, організації діяльності підприємств. Споруда може мати різну кількість поверхів і представляти собою споруду з будь-яких матеріалів.

Будинок

На відміну від дачі, будинок використовується на постійній основі і є житловим приміщенням або ж місцем роботи (знову ж для регулярного використання). Як правило, потрібна прописка, якщо власники постійно тут живуть і мають намір використовувати будинок як житло. Надану земельну ділянку, на якій зводиться будівля, зазвичай застосовують для вирощування різних культур і рослин.

Об’єкти для регулярної експлуатації частіше всього знаходяться в зоні населених пунктів, що знову ж відрізняє їх від дачної ділянки. Поєднує будинок і дачу той факт, що ділянка, на якій зводиться будівля, може бути використаний для сільськогосподарської діяльності в обох випадках.

Власники споруди, незалежно від її розміру та мети використання, зобов’язані мати технічний паспорт на будинок. У ньому міститься вся важлива інформація про будівельний об’єкт, його характеристики (кількість поверхів, стан будівлі), рівень благоустрою і так далі. У цьому ж документі містяться дані про вартість будинку, виходячи з інвентаризації, матеріалів, з яких він зроблений, та інших факторів.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему