Дача

Дача являє собою житлову будівлю, де знаходиться ділянка землі з можливістю використовувати її для власних потреб. Дачна земельна ділянка – ділянка, надана громадянину або набута ним у цілях відпочинку з правом зведення житлової будови без права реєстрації проживання в неї або житлового будинку з правом реєстрації проживання в ньому та господарських будівель і споруд, а також з правом вирощування плодових, ягідних, овочевих, баштанних чи інших сільськогосподарських культур і картоплі.

Дача

Щоб визначитися з тим, чи є спорудження дачею, виходять з того, для яких цілей воно використовуватиметься. Житловий будинок зазвичай потрібен для постійного проживання і розглядається як житло, а дача – це споруда, яку будують для відпочинку, відпустки, лікування і т. д. Будівля обов’язково повинно розглядатися як «нежитловий будинок», а також перебувати в сільській або курортній місцевості, районах, де є водосховища, ліси та інше.

Якщо будова використовується не постійно, то його слід вважати дачею. Якщо ж власники перебувають на території приміщення регулярно, будинок стає житловим і вимагає реєстрації. У разі перепланування або добудови будівлі потрібно технічний паспорт на дачу, куди будуть внесені всі зміни.

Дачні будиночки можуть бути побудовані для особистого використання, а також на колективної ділянці, і в цьому випадку сусіди можуть об’єднуватися в кооператив для ведення спільного господарства та культурного дозвілля.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему