Дворові споруди

Дворові спорудиДворові споруди – це господарські споруди, що мають допоміжне призначення. До таких об’єктів мають відношення ями, ворота, колодязі і багато іншого. Ці елементи потрапляють під поняття «самобуд», та документів для побудови у вас може не виявитися. Зазвичай до них відносять:

  • дозвіл на робочий процес;
  • право на проект будівництва;
  • введення об’єкта в експлуатацію.

Процедура отримання документів дуже складна, тому багато вирішуються спочатку звести споруди, а лише потім узаконюють їх. Між тим при введенні споруди у користування потрібні документи з БТІ, ДАБІ та інших організацій. Потрібно подати декларацію, щоб отримати свідоцтво про право власності. Потім виникає необхідність подати заяву до Держреєстру та зареєструвати там нерухомість.

Всі ці моменти можуть бути досить складними, тому, щоб уникнути зволікань і труднощів, краще всього звернутися до фахівців, які візьмуть на себе завдання з оформлення документів і впораються з цим без всяких проблем.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему