Гараж

Гараж – це нежитловий об’єкт, використовуваний для зберігання автотранспорту, а також його ремонту і можливості залишати в ньому неексплуатовані автомобілі.

Гараж

Як і будь-який об’єкт нерухомості, він може бути відданий в спадщину, подарований, проданий, перебудований. В кожному окремому випадку потрібні ті чи інші документи, проте технічний паспорт на гараж – обов’язковий папір, без якого робити які-небудь операції законним шляхом не вийде. Оформлення документа відбувається в БТІ або юридичної компанії при поданні відповідних документів.

Якщо купується не гараж, а лише територія для його побудови, то необхідний процес узаконення. Право на будівництво об’єкта допускається тільки при дотриманні санітарних, архітектурних, будівельних та інших норм, причому ділянка, виділена для будівлі, повинна бути відведена винятково для цієї мети.

Якщо мова йде про капітальну будову, то без дозволу будувати її не можна – це буде вважатися неправомірною дією. Винятком є металеві бокси, які не вважаються самочинним будівництвом. У разі будівлі гаража без дозволу особа не має права власності на споруду. Щоб узаконити об’єкт, необхідно звертатися у відповідні органи місцевого самоврядування.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему