Інсоляція (інсоляція приміщень)

Інсоляція – це процедура визначення рівня затіненості будь-якого роду приміщень в житловому будинку для досягнення дотримання норм по інсоляції – необхідності попадання сонячного світла за мінімальний проміжок часу в добу. Таким періодом є 2,5 години у разі безперервного освітлення, а також 3 години, коли між попаданням променів сонця є перерви. Якщо в житлі є чотири кімнати, у такому разі дві з них, постійно мають бути освітленими.

інсоляція приміщень

У процедурі розрахунку інсоляції необхідно враховувати орієнтацію віконних отворів відповідно до сторін світу. Якщо йдеться про вікно, розташоване з південного боку, освітленості слід чекати цілий день, чого не скажеш про вікна з північного боку. У зв’язку з цим орієнтація вікон в житлі украй небажана виключно з південного боку.  Розташування вікон в графічному режимі можна побачити в техпаспорті БТІ (на главную). З метою максимального попадання світла є певні норми стосовно розмірів вікон в приміщеннях, де живуть люди. Площа отвору вікон має бути більше однієї восьмої площі підлогового покриття аналізованого приміщення.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему