Котедж

Під котеджем розуміється одноповерхова або полутораповерхова будова з присадибною ділянкою. Слово прийшло до нас з англійської мови. У класичному розумінні це була споруда з каменю або цеглини, яке мало присадибну ділянку та мало у середині камін.

Котедж

Виготовляються будівлі як з цеглини або газобетону, так і з дерева. Сучасні поняття будинку і котеджу схожі між собою, відмінностей принципових немає. У котеджі можна жити постійно або приїжджати для відпочинку на нетривалий час. Ця будівля більше 100 кв. м площі, яке розташоване в мальовничому місці. Красивий ландшафтний дизайн прибудинкової території – обов’язковий атрибут такого виду житла.

Це найчастіше облаштоване житло, а ось у будинку деякі інженерні мережі можуть бути відсутніми. Якщо сказати двома словами, то котедж має на увазі поліпшений клас житла. Він обов’язково оснащений усіма необхідними комунікаційними мережами та доглянутою прибудинковою територією, що відображається в технічній документації (на главную). Мабуть, ці два моменти відрізняють його від приватного будинку.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему