Квартира

Квартира – цє окремий ізольований простір, що знаходиться в житловому будинку. Ця площа призначена для постійного житла. Квартира, як багато що інше з нерухомого майна, може бути приватизована. Після завершення процедури приватизації власник може розпоряджатися майном на свій розсуд. При будь-яких діях з квартирою – продаж, обмін та інше потрібен  технічний паспорт на квартиру .

Квартира

Квартира комунальна

Подібного роду приміщення включає нерухомий об’єкт, що складається з декількох приміщень, призначених для житла та належать кільком власникам. Проживаючи в такій квартирі, всі користуються загальними приміщеннями: кухнею, ванною і туалетом.

Процедура оформлення права власності регламентована житловим кодексом. При приватизації комунального житла вам потрібна згода співвласників. Щоб прописатися на такий житлоплощі, необхідно отримати згоду всіх учасників.

Якщо прийнято рішення про продаж квартири, то все залежить від того, як оформлена нерухомість: вона може бути зареєстрована в загальної частки, тоді для будь-якої процедури з майном необхідно просити згоду всіх учасників. Якщо ж кімнати оформлені окремо, тоді не виникне проблем зі здачею, обміном або продажом.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему