Легалізація

Легалізацією нерухомості називають вчинення дій, які надають законну силу будівлям та внесеним змінам у будову (перебудова або перепланування будинків, квартир).
Легалізація нерухомості
Вона є важливим етапом, без якого нерухомість не можливо продати, подарувати або залишити спадщину, тобто здійснювати з нею які-небудь дії. Легалізація дозволяє законно використовувати власність і розпоряджатися нею.

Для чого потрібно проходити легалізацію?

Ця процедура дає можливість для отримання документів, що підтверджують право власності на об’єкт нерухомості. Проводять її в таких випадках:

  • якщо необхідно узаконити самозабудову;
  • при необхідності узаконити перепланування квартири або її реконструкцію, а також інших об’єктів житлової або нежитлової нерухомості;
  • у разі визнання права власності на об’єкт у судовому порядку.
  • зміна призначення нерухомості (переведення з житлового в нежитловий фонд);
  • введення в експлуатацію через ДАБК.

Процедура займає певний час. В залежності від конкретної ситуації необхідні конкретні документи та звернення у відповідні інстанції.

Якщо вам необхідно провести легалізацію об’єктів власності, зареєструвати право власності на нерухомість або виготовити технічний паспорт БТІ, звертайтеся в нашу компанію, ми допоможемо вам у здійсненні ваших мрій!

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему