Оранжерея

Штучно створена екологічна система, яка дозволяє вирощувати рослини, називається оранжереєю.  Це найчастіше прибудова до будівлі або окрема будова.

Оранжерея

Раніше оранжереї були популярні в багатьох будинках, в них росли екзотичні рослини, часто апельсини, звідси і назва.  Зводяться такі споруди зі скла або пластмаси.  Сонце підігріває рослини і грунт всередині них.  Застосування оранжереї різне: в ній вирощують овочі, фрукти, квіти і тютюн.

Для запилення рослин використовують комах або штучний спосіб.  Багато культури висіваються в кінці зимового періоду в оранжерею, а з настанням тепла пересаджают у відкритий грунт.

Всередині оранжереї створюються умови, які відповідають вимогам рослинництва, застосовуваним для відкритого грунту.  Обов’язково здійснювати контроль за шкідниками та хворобами, які можуть вражати рослини.  Важливо організувати систему поливу.

У сучасній промисловості оранжереї застосовуються для вирощування томатів.  Дуже актуально їх використання в країнах з холодним північним кліматом.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему