Панельні будинки

Будинок називається панельним, якщо він був зведений при складанні панелей і плит із залізобетону.

Виготовлення цих панелей здійснюється на заводі, де бетон відливається з армуванням залізними прутами, що збільшує міцність панелей.  Сучасні технології застосовують комбінацію бетону з полістиролом і фібробетоном.  Панельні будинки мають ряд переваг і недоліків.

панельні дома

Переваги зводяться з панелей будівель

Плюсом є можливість збору будівлі з готових елементів.  Оскільки вони виробляються на заводі, то мають високу якість.  Термін збирання значно знижується і не залежить від погоди.  Вартість відносно невисока, що також відноситься до переваг.

Недоліки будинків з панелей

З мінусів потрібно назвати велику вагу елементів будови.  Для їх доставки і збірки буде потрібна спеціальна техніка та кваліфіковані працівники.

Будівлі, зведені за радянських часів, мали погану якість, оскільки не дотримувалася технологія і матеріали були низької якості.  Це не означає, що панельні будинки – це неякісні будови.  Якщо підібрати матеріали і використовувати правильно технологію збирання, можна отримати будівлю, яке прослужить тривалий час і буде мати відмінні технічні характеристики.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему