Призначення приміщення

Функції, які покладаються на конкретне приміщення, згідно з проектом є його призначенням.

Кожне з приміщень має свою функціональність і зумовленість, яке закладається на етапі проектування. Призначення приміщень відображається у техпаспорті, та вказується в експлікації приміщень  Це продумана заздалегідь роль, яка відводиться нерухомості.  Майно буде мати певні можливості і деякі заборони на використання в залежності від того, до якого фонду воно відноситься (житлового або нежитлового).

Види нерухомості за призначенням

Під житловим потрібно розуміти приміщення, повністю ізольоване, яке використовується для проживання людей.  Це означає, що воно відповідає санітарним нормативам і теххарактеристикам.

До нежитловий відносять нерухомість, яка має комерційне або виробниче призначення, а також громадські будівлі.

Існує можливість переведення житлового майна в нежитлове та навпаки, відбувається це в відповідно до нормативних документів.  Змінити призначення житлового приміщення на нежитлове можна, тільки якщо дотримані деякі вимоги: є можливість з вулиці обладнати в приміщення окрему вхідну групу;  в квартирі ніхто не прописаний і будинок не підлягає знесенню.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему