Тераса

Відкрита або огороджена прибудова для відпочинку до будівлі називається терасою. Вона може мати дах або бути без нього, з огородженням або без. Виготовляють будова в одно- або багаторівневому варіанті.

Найчастіше така споруда стоїть на опорі, якій служить будинок або схил території. Однак зустрічаються варіанти виготовлення тераси на даху або окремо від будівлі, наприклад, навколо басейну.

Тераса

Обладнання тераси

Для побудови цієї споруди будуть потрібні ті ж матеріали, що і для будівництва будівель і мостів. Складається тераса з настилу, може включати в себе додаткові конструкції: огорожі, вікна, дах і так далі: все залежить від обраного проекту. Виготовляється споруда з дерева, металу або каменю.

Для опор використовуються бетонні стовпи, відстань між якими розраховується індивідуально і залежить від навантаження на будову та її загальну вагу. Завдяки такому варіанту конструкції терасу можна створити на будь-якому виді рельєфу. До стовпів опори кріпляться всі великі конструктивні елементи споруди, що дозволяє мати впевненість у їх надійності. При облаштуванні прибудови на даху будівлі, потрібно розрахувати, чи витримає фундамент всього будинку додаткове навантаження, яке з’явиться при спорудженні тераси.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему