Цілісний майновий комплекс

Цілісний майновий комплекс являє собою ряд об’єктів нерухомості, на які має право яке-небудь фізична або юридична особа. Сьогодні це поняття досить суворо трактується, оскільки для нього, як і для будь-якого іншого об’єкта, необхідна реєстрація купівлі-продажу. У зв’язку з цим важливо розуміти, що можна купити і продати в даному випадку. У деяких ситуаціях поняття «майновий комплекс» трактується як господарський об’єкт, де весь цикл продукції завершений, а на земельній ділянці є автономне енергопостачання та інженерні комунікації. Кожна споруда такого типу може включати в себе інші майнові об’єкти (ділянки землі, будівлі та інше).

Цілісний майновий комплекс

Одним з важливих видів оціночної діяльності є оцінка майнового комплексу. Сюди входить приблизна оцінка вартості машин, обладнання, транспортних засобів і всього, що відноситься до конкретного майнового комплексу. При купівлі-продажу подібний документ має величезне значення, оскільки незалежна оцінка допомагає встановити реальну ціну об’єкта продажу.

Окрема роль відводиться для такого поняття, як технічний паспорт на цілісний майновий комплекс. Даний документ можна отримати тільки після інвентаризації, але він має силу, оскільки при угодах техпаспорт часто потрібно. Його складання здійснюється тільки у відповідності з законодавством, і він вступає в дію після правильного оформлення.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему