Забудована площа ділянки

Забудованою площею ділянки є межа земельної ділянки, де правомірно зводити будівлю і споруду, у тому числі оспорювати розділення землі.

Забудована площа ділянки

 

Визначення цієї площі відбувається таким чином:

  • для споруди, його забудови можна визначити як величину горизонтального перерізу по периметру будови на цокольному рівні, у тому числі необхідно враховувати частини, які виступають. Це розміщена під будовою площа, а також з урахуванням стовпів, проїздів, які також включаються в загальну величину забудови;
  • для кожної кімнати площа обчислюється відповідно до її розмірів, при цьому вимірюються відстані перегородками по рівню підлоги.

Також у вас є можливість визначення площі усіх будов і поверховості споруд. Ці дані чітко відображені в технічному паспорті БТІ. Така процедура вам може згодитися у випадках, коли ви ділите майно, або при виникненні суперечок з сусідами. Як би то не було, при розрахунку забудованої площі ділянки слід брати до уваги все

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему