Земельна ділянка

Земельна ділянка являє собою обмежену частину землі (її поверхні). Вона володіє певним місцем розташування, розміром, правовим статусом. Є об’єктом нерухомого майна.

Земельна ділянка

До права користування і володіння земельною ділянкою входять території, які розташовані на ньому: сюди відносяться всі водні об’єкти, лісові масиви, які ростуть багаторічні насадження. Дане твердження має силу при узгодженні з законодавчими органами певного регіону, дотримуючись права інших осіб.

Право власності затверджується відповідно до Земельного Кодексу і заноситься в Державний кадастр нерухомості. Межі визначаються чітко згідно з місцевими законами. Власністю є вся територія і простір під і над земельною ділянкою, а також всі приміщення житлового та нежитлового призначення.

Розподіляються між власниками вони шляхом поділу, об’єднання, виділення, перерозподілу з часткою участі держави. Ділянки землі можуть бути спочатку як державними, так і муніципальними. Розподіляються вони за різними категоріями (сільськогосподарського призначення, населених пунктів і так далі).

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему