Знос

Зносом називається процес, при якому відбувається знецінення майна, супроводжується він втратою економічних і технічних якостей.

знос

Визначені три основні групи, на які розділили знос:

  • фізичний – загальне погіршення будов, технологій або виробничого устаткування;
  • моральний – погіршення якості виробничих засобів у зв’язку з тривалим терміном застосування, при цьому експлуатація устаткування (або іншого майна) можлива, але якість експлуатації не відповідатиме встановленим нормам і правилам, а також немає відповідності оновленим технологіям;
  • економічний – об’єкт значно падає в ціні у зв’язку з економічними факторами.

Ні для кого не секрет, що все, що знаходиться навколо нас, підлягає зносу: будівлі, споруди. При якісному обстеженні фізичний знос визначається по кожному конструктивному елементу будови (фундамент, стіни, дах і т.д.) та відображається в технічному паспорті БТІ (на главную). Слід зазначити, що краще всього проводити заміну і модернізацію устаткування, не чекаючи моменту, коли воно вийде з ладу, а оновлювати його при появі на ринку сучаснішого і якіснішого. Ці дії допоможуть вам заощадити значні засоби при ремонті устаткування, що зносилося.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему