Лоджія

Різновид балкона, частина якого поглиблена у будову, називається лоджією. Це приміщення є неопалюваним, і це основна ознака для класифікації.

Лоджія

Зустрічаються варіанти відкритих лоджій і засклених: багато що залежить від кліматичних умов регіону, де зводяться удома. Лоджія робиться обмеженою по ширині, оскільки це впливає на освітлення в суміжній з нею кімнаті. Обов’язково є присутніми такі конструкції:

  • стіни, що обмежують простір з двох сторін;
  • віконний блок, який має двері для виходу на неї;
  • відкрита частина має обгороджування.

Зустрічаються конструкції, які поєднують в собі балкон і лоджію. У такому разі частина приміщення, яке не опалюється, вбудоване у будову, а частина виступає за площину фасаду і має обгороджування, як у балкона. Розміри бувають різні, правильно порахувати їх можна на підставі спеціальної інструкції і будівельних норм і правил. Цей параметр важливий при придбанні житла і підрахунку загальної площі квартири, тому що літні, неопалювані приміщення (балкони, лоджії) в технічному паспорті розраховуються з знижувальними коефіцієнтами.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему