Мансарда

Мансардою називається горищне приміщення, яке розташоване під високим дахом, воно часто застосовується для проживання.

Мансарда

Зустрічається декілька видів мансард :

  • однорівнева;
  • дворівнева;
  • з антресоллю.

Кімната розташовується на усьому просторі під дахом або займає його частину. Перебудову таких поверхів робити не варто, оскільки ви можете порушити несучі конструкції або фасад будівлі.

Для початку робіт з будівництва мансарди потрібно отримати дозвіл, який аналогічно документу при проведенні реконструкції будівлі. Для цього спочатку проводяться обстеження і розробка проекту, який проходить експертизу і затверджується в державній архітектурно-будівельної інспекції (ДАБІ).

При зведенні мансардного поверху на багатоквартирній будові треба заручитися згодою на це сусідів. При запереченні навіть однієї людини ви не зможете узаконити мансарду. Якщо перешкод для зведення мансарди немає і дозвіл отримано, то приступають до будівельних робіт, після закінчення яких замовляють техпаспорт в БТІ (на главную) і на підставі отриманих даних вводять в експлуатацію мансардний поверх.

×

Не втрачайте час, якщо у Вас виникли питання, хочете отримати додаткову інформацію, замовити комерційну пропозицію, проконсультуватися:

  1. Виберіть послугу
  2. Коротко опишіть проблему